Szacunek dla drugiej osoby

Z tego artykułu dowiesz się:

Szacunek dla drugiej osoby

Co może usprawiedliwiać brak szacunku krzyki i obelgi w kierunku innej osoby?

Niestety w ostatnim czasie miałem nieprzyjemność doświadczyć czegoś co spotyka wiele osób z branży kredytowej. Złość klienta który nie otrzymał finansowania.

Co robić w takiej sytuacji, czy takie zachowanie jest w jakiś sposób usprawiedliwione? Jasne można czuć się źle z tym że coś nie wyszło. Niekiedy decyzja banku jest na pierwszy rzut oka niezrozumiała. Jednak trzeba pamiętać o tym że po pierwsze bank ma prawo do odmowy bez podania przyczyny i jest to powiedziane na samym początku procesu kredytowego. Po drugie doradca również może nie dostać pełnych informacji.

Ostatnia historia była ponadto o wiele ciekawsza.

Klienci co prawda poświęcili na wniosek dobre 4 miesiące jednak było kilka ważnych informacji na ich temat które z góry przekreślały wniosek na porażkę.

Brak zdolności kredytowej, opóźnienia w spłacie obecnych zobowiązań, wypowiedzenie z pracy.

Nie mniej jednak po tym jak wniosek został rozpatrzony negatywnie klienci z wielką obraza oburzeniem w głosie mówiąc kolokwialnie opierdzielili mnie za to, że tyle to trwało, kosztowało (inspekcja nieruchomości, wiedzieli o braku zwrotu kosztów w przypadku odmowy) rzucili słuchawką i zakończyli kontakt.

Doradca wykonuje swoją prace i dostaje za to paskudne traktowanie. Nie fajnie.

Szanujmy siebie w codziennym życiu!

Tutaj nas znajdziesz

Skontaktuj się z nami!

[NEXForms id="1"]

#Zapraszamy na konsultacje

– bądź bliżej swoich celów z Green Finanse

Przejdź do góry