Z tego artykułu dowiesz się:

Cena LUNA 2 skacze o 90% przed
dużym zrzutem na Binance

Od czasu premiery nowej Luny 2 w weekend po cenie otwarcia 18,87 USD do teraz cena spadła o 56%. Obecnie jest notowana po 9,2 USD na Binance. Przy obecnych cenach, zgodnie z danymi CoinGecko, wzrost do 9,2 USD oznacza 45% wzrost w ciągu ostatnich 24 godzin. Ogólnie jednak cena spadła o 56% od czasu premiery w weekend po cenie otwarcia 18,87 USD.

Członkowie społeczności opublikowali zrzuty ekranu, na których cena wzrosła do 12 USD na giełdzie MEXC Global, a użytkownik Twittera bull_bnb zwrócił uwagę na niektóre gwałtowne momenty, gdy zauważono, że cena wzrosła o około 2,00 USD w ciągu 30 minut.

Binance jest jedną z niewielu giełd wspierających innowacje ekosystemu Terra i oczekuje się, że rozpocznie wieloletnią kampanię sprzedażową dla kwalifikowanych użytkowników o 6:00 UTC, wraz z tokenami.

Chociaż projekt ma zostać wznowiony zgodnie z planem Do Kwona, krótkoterminowi obserwatorzy przewidzieli, że cena będzie nadal spadać po wejściu w życie obniżki Binance.

Wielu inwestorów przeniosło się na Twittera, aby dać upust swojej złości z powodu innych słabszych jak dotąd zrzutów Terra.

„Przegrałem 50 000 $ na LUNA i otrzymałem możliwość sprzedaży o wartości 112 $ .Wolę całkowite oszustwo. Ten mały bąbelek powietrza jest jak dodatkowa sól w ranie”.

Wcześniej zweryfikowane konto terra_money na Twitterze potwierdziło, że do tej pory wystąpiły problemy z airdropem i obiecało znaleźć rozwiązanie wkrótce.

„Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy otrzymali mniej LUNY z możliwością sprzedaży niż oczekiwano i aktywnie pracujemy nad rozwiązaniem. Więcej informacji zostanie podanych, gdy zbierzemy wszystkie dane, więc bądźcie na bieżąco” – czytamy w tweecie.

Telenowela z Terra i Luną trwa w najlepsze. Jedni chcą sprzedawać otrzymane tokeny Luna 2 żeby minimalizować straty. Inni kupują. Kursy dosłownie szaleją. Panuje zupełny chaos a spekulacja wpadła w wir i nakręca się z każdą minutą coraz bardziej. Niektóre giełdy wspierają plan odrodzenia Don Kwona a inne nie. Inwestorzy sami nie wiedzą co, gdzie, kiedy i po ile. A TerraLabs przyznaje się do błędów.

Czekamy na wyjaśnienie, pełne i rzetelne informacje w jednym miejscu dla wszystkich zainteresowanych.

Tutaj nas znajdziesz

Skontaktuj się z nami!

#Zapraszamy na konsultacje

– bądź bliżej swoich celów z Green Finanse